Mars Gayrimenkul
Hizmetlerimiz
Mars Taahhüt
Mars Taahhüt İnşaat yaptırmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler adına tüm yapım faaliyetlerini üstlenerek projenin kaliteli bir şekilde tamamlanmasını sağlamak. İnşaat öncesi proje tasarım safhalarından başlayarak, işverenin istekleri doğrultusunda, ekonomik-fonksiyonel-verimli yapılar oluşturmak.
 
tümü »
 
Gayrimenkul Alım Satım
Gayrimenkul Alım Satım Hiçbir satıcı yıllarca emek verip satın aldığı gayrimenkulünü değerinden daha az bedelle satmak istemez ve hiçbir alıcı bir gayrimenkulü değerinden fazla bedelle almak istemez. Bir emlak yatırımı konusunda ister satan taraf ister alan taraf olun, şeffaf ve yenilikçi pazarlama yöntemleri ile MARS GYO yanınızda!
 
tümü »
 
 
Gayrimenkul Kiralama
Gayrimenkul Kiralama Kurumsal gayrimenkul kullanıcılarının kiralama süreçlerinde, ihtiyaçlara uygun gayrimenkuller araştırılır, değerlendirilir ve raporlanır.
 
tümü »
 
Tapu
Tapu Mars GYO 5400111 nolu TAŞINMAZ TİCARETİ YETKİ BELGESİ ve 901 nolu S.E.K.D.O Yetkileri ile Sakarya sınırları içerisinde ki tüm Tapu Dairelerindeki tapu faaliyetlerinize aracılık hizmeti vermektedir.
 
tümü »
 
 
Veraset Hizmeti
Veraset Hizmeti Mars GYO 5400111 nolu TAŞINMAZ TİCARETİ YETKİ BELGESİ ve 901 nolu S.E.K.D.O Yetkileri ile Sakarya sınırları içerisinde ki tüm Tapu Dairelerindeki tapu faaliyetlerinize aracılık hizmeti vermektedir.
 
tümü »
 
İntikal Hizmeti
İntikal Hizmeti Mars GYO 5400111 nolu TAŞINMAZ TİCARETİ YETKİ BELGESİ ve 901 nolu S.E.K.D.O Yetkileri ile Sakarya sınırları içerisinde ki tüm Tapu Dairelerindeki tapu faaliyetlerinize aracılık hizmeti vermektedir.
 
tümü »
 
 
Cins Değişikliği
Cins Değişikliği Cins değişikliği, bir taşınmaz malın cinsinin, yapısız iken yapılı veya yapılı iken yapısız hale; bağ, bahçe, tarla vb. iken arsaya; arsa veya...
 
tümü »
 
Ekspertizlik Hizmeti
Ekspertizlik Hizmeti Mars GYO Bağımsız Tarafsızlık İlkesi İle Uluslar Arası Değerleme Standartlarında Değerleme Hizmeti Vermektedir.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB